KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714543
nr 1371 4543
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -68, Torghandel. Olja på duk, 41x65 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:48:27
8/1 13:09:46
900 kr
9/1 19:09:57
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann